sie

Szczegóły dotyczące Szkoły Letniej

W dniach 22-28 sierpnia 2011r. Koło Matematyków Studentów UJ organizuje wyjazd w Góry Sowie. Nocować będziemy w schronisku „Orzeł” (http://www.orzel.info.pl/), gdzie mamy do dyspozycji m. in. internet, salę wykładową, bilard).

W planach są wycieczki zorganizowane (m. in. zamek w Grodnie, Podziemne Miasto Osówka) oraz dni przeznaczone na plany indywidualne. Wysłuchamy kilku referatów:
– „Bispektralne niezmienniki i rozpoznawanie obiektów” (Karol Kubicki),
– „Co to są liczby p-adyczne?” (Maksymilian Grab),
– „Hipoteza abc, konsekwencje i uogólnienia” (Maciej Gawron),
– „Trzy słowa o przestrzeniach Hilberta” (Przemysław Mazur).
Referaty niezapowiedziane, też są mile widziane 🙂
Z innych atrakcji przewidujemy też ognisko, natomiast w sobotę schronisko organizuje wesele, więc ostatnią noc będziemy się bawić (w swoim lub obszerniejszym gronie).

22 sierpnia Agnieszka Paszek i Przemysław Jedynak organizują wspólny wyjazd z Krakowa dla chętnych. Zbiórka o godzinie 8:10 przed wejściem na dworzec PKP.

Cena noclegu wynosi 18zł (w pokojach 8- i 12-osobowych).

Gorąco zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Koła!