lip

Szkoła Letnia w Górach Sowich

W dniach 22-28 sierpnia 2011r. Koło Matematyków Studentów UJ organizuje wyjazd w Góry Sowie. Nocować będziemy w schronisku „Orzeł” (http://www.orzel.info.pl/), gdzie mamy do dyspozycji m. in. internet, salę wykładową, bilard).

W planach są wycieczki zorganizowane oraz dni przeznaczone na plany indywidualne. Mamy nadzieję wysłuchać kilku referatów – chęć wygłoszenia referatu należy zgłosić do 15 sierpnia (tytuł, czas trwania oraz ewentualne preferencje co do dnia wygłoszenia referatu).

Chęć udziału należy zgłosić mailowo do 10 sierpnia na adres magda.soprych@gmail.com (podając informacje, czy chce się jechać z Krakowa 22 sierpnia oraz od kiedy do kiedy zamierza się nocować w schronisku). Jeżeli zgłosi się dostateczna liczba chętnych 22 sierpnia będzie zorganizowany wspólny wyjazd z Krakowa.

Postaramy się zdobyć dofinansowanie. Bez dofinansowania cena noclegu wynosi 18zł (w pokojach 8- i 12-osobowych).

Gorąco zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Koła!