gru

Andrzejki

Co łączy mitycznego nordyckiego boga, człowieka nietoperza i druida ze złotym sierpem? Wszyscy występowali w komiksach. A co łaczy ich z tańcem belgijskim i karaoke?

W sobotę 29 listopada z okazji Andrzejek na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego nasze Koło zorganizowało coroczny tradycyjny bal kostiumowy, którego tematem były komiksy. Wieczór uprzyjemniły nam gra w Twistera i bardzo popularne wśród członków Koła karaoke, a także  znane z wielu kołowych imprez tańce integracyjne. Zapomnieliśmy o wróżbach, ale to chyba dlatego, że zabawa była dość udana ;).

Dziękujemy wszystkim za przybycie na bal, a zwłaszcza tym, którzy podtrzymują tradycję przebierania się na Andrzejki :).