gru

Spotkanie opłatkowe

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, który spędzamy z rodziną i przyjaciółmi, składamy sobie życzenia i śpiewamy kolędy. Jak co roku, chcielibyśmy się z Wami podzielić opłatkiem, dlatego serdecznie zapraszamy na Spotkanie Opłatkowe organizowane przez Koło Matematyków Studentów UJ i Wydziałową Radę Samorządu Studentów.

Odbędzie się ono 19 grudnia 2013 (czwartek) w godzinach 18:00–22:00 w sali 1016.

Przewidujemy wspólny posiłek, składanie życzeń i kolędowanie przy dźwiękach różnych instrumentów.

Przed spotkaniem opłatkowym, tj. w środę 18 grudnia 2013  odbędzie się tradycyjne Pieczenie Ciast, na które serdecznie zapraszamy. W tym roku będziemy robić biszkopty i ubijać śmietanę w mieszkaniu przy ulicy Zachodniej 8/77.

Poniżej znajduje się link do formularza, w którym można zamawiać składniki do pieczonych przez Was ciast.

Zamówienia mozna składać do wtorku (17.12.2013) do godz. 17:00 !!!