wrz

Obchody 150. urodzin prof. Stanisława Zaremby

W związku ze 150. rocznicą urodzin prof. Stanisława Zaremby, patrona Koła Matematyków Studentów UJ, pragniemy gorąco zaprosić wszystkich na:

Spotkanie dla osób związanych z Kołem – 3.10.2013, 17.00 – 19.30
Na spotkanie szczególnie zapraszamy byłych i obecnych prezesów, członków zarządu oraz członków Koła, jak również wszelkie inne osoby zainteresowane Kołem i jego historią.
Spotkanie ma charakter nieformalny i odbędzie się w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki przy ul. S. Łojasiewicza 6 w Krakowie (sala 1009).

Wystawę pamiątek z archiwum KMS UJ – 3.10.2013, 14.00 – 19.00
Wydział Matematyki i Informatyki, ul. S. Łojasiewicza 6, Kraków (sala 1009).

Przy okazji apelujemy o zgromadzenie i przywiezienie wszelkich pamiątek, a zwłaszcza materiałów prasowych dotyczących Koła. W miarę możliwości pragniemy wykonać i zarchiwizować kopie tych materiałów, które mają dla nas nieocenioną wartość. Co więcej, będzie to wspaniała okazja do pokazania takich materiałów innym zainteresowanym osobom.

PS. Link do artykułu dr Krzysztofa Ciesielskiego o Kole (1995).