«

»

sty
18

Szkoła Zimowa z Teorią Gier

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału w Szkole Zimowej z Teorią Gier, która w tym roku będzie miała miejsce w Ustroniu w dniach 11-16 lutego 2013 (przerwa semestralna).
Będziemy spali w Międzynarodowym Schronisku Młodzieżowym PTSM “Wiecha”.

Dla  miłośników białego szaleństwa mamy dobrą informację – niedaleko znajduje się m.in. szczyt Czantorii z trasami narciarskimi o różnym stopniu trudności.

W tym roku, tak jak w ubiegłym, postanowiliśmy połączyć Szkołę Zimową z warsztatami z teorii gier. W związku z tym wieczorami będziemy wspólnie odsłuchiwać referatów (zachęcamy do zgłaszania się jako referenci; szczegóły poniżej).

Harmonogram dla uczestników wyjazdu:
•  14-25.01 – zapisy chętnych na wyjazd w KMS UJ, pokój 1008 (u Justyny Ferenc, Krzysztofa Paska) lub mailowo (jjj.ferenc@gmail.com)
•  14.01-25.01 – zbieranie opłat (u Krzysztofa Paska lub Justyny Ferenc)
•  26.01-3.02 – dodatkowe zapisy w przypadku wolnych miejsc
•  11-16.02 – WYJAZD!!!!!

Koszt wyjazdu 40 lub 60 zł (*),  w cenie 5 noclegów (+pościel, tym razem nie trzeba własnych śpiworów) i śniadania. Powyższe ceny dotyczą studentów UJ.

(*) 60 zł płacą osoby, które  będą chciały dojechać do Ustronia z grupą w poniedziałek 11.02.2013 o 13:20 z dworca PKS. Podróż powrotna w obu przypadkach (40zł, 60zł) we własnym zakresie. Przy zapisie proszę podać preferowany sposób dotarcia na miejsce 🙂

Podczas wyjazdu można wygłosić referat związany z teorią gier i jej zastosowaniami. Osoby zainteresowane proszę o kontakt osobisty lub mailowy: jjj.ferenc@gmail.com (w tytule proszę podać „Szkoła Zimowa – referat”). Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, temat referatu i krótki abstrakt.