cze
09

Przedsesyjny mecz pracownicy-studenci

Z przyczyn niezależnych od nas mecz nie może odbyć się w terminie. Prosimy o przekazanie tej smutnej informacji wszystkim, którzy zdeklarowali się grać.

Serdecznie przepraszamy.

cze
05

Piknik Naukowy w Warszawie

28. maja 2011r. w Parku Marszałka Rydza-Śmigłego w Warszawie odbył się 15. Piknik Naukowy Polskiego Radia Bis i Centrum Nauki Kopernik. Przedstawiciele naszego Koła przygotowali stoisko, na którym uczyli chętnych wiązać krawat na kilkanaście sposobów, składać origami, opowiadali o fraktalach. Odwiedzający nasz namiot mogli się również zmierzyć z różnymi łamigłówkami.

Na tę wyprawę pojechali:
Ania Ciesielska
Michał Górecki
Michał Handzel
Dorota Kapturkiewicz
Damian Leśniak
Kasia Waligórska
Dominik Wrana

maj
31

Spotkanie z Krzysztofem Putyrą

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Krzysztofem Putyrą, byłym skarbnikiem z czasów pierwszej kadencji Andrzeja Grzesika. Krzysztof opowie nam co nieco o teorii węzłów, topologii rozmaitości i algebrze homologicznej. Spotkanie odbędzie się w środę 1 czerwca o godzinie 16 w sali 1016. Zapraszamy!

maj
31

Pomoc przy Kongresie

Potrzebujemy kilku osób do pomocy przy Kongresie Biologii Teoretycznej i Matematycznej (8th European Conference on Mathematical and Theoretical Biology), który odbędzie się w dniach 28 czerwca – 2 lipca 2011 w Krakowie. W zamian za okazaną pomoc oferujemy zaświadczenie do praktyk oraz bezpłatny udział w konferencji. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres: magdalena.soprych@omega.im.uj.edu.pl

maj
24

Festiwal Nauki 12-14.05.2011

Festiwal Nauki w tym roku znowu przyciągnął tłumy. Mogliśmy nauczyć się wiązać krawaty na osiemdziesiąt sposobów, robić niespotykane origami oraz dowiedzieliśmy się co nieco na temat finansów.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizowanie tej imprezy. Dziękujemy też wszystkim, którzy nas odwiedzili.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia:
12.05.2011

13.05.2011

14.05.2011

kw.
27

Kółko brydżowe

Serdecznie zapraszamy na Kółko brydżowe, które startuje jutro (28 kwietnia). Spotykamy się o godz. 16:00 w Kole (s. 1008). Później najprawdopodobniej przeniesiemy się do sali 1009.

Kółko jest skierowane dla wszystkich zainteresowanych: Ci, którzy chcą się nauczyć grać znajdą nauczycieli, a Ci, którzy już umieją – partnerów do gry. Zapewniamy miło spędzone popołudnie 🙂

kw.
27

Quasinarium Wiosenne

Zapraszamy na wyjazd integracyjno-naukowy nad Jezioro Rożnowskie w dniach 6-8 maja 2011. Czeka tam na Was mnóstwo atrakcji: referaty studentów i pracowników, możliwość aktywnego wypoczynku poprzez wspinaczkę, pływanie kajakami i żaglówkami oraz wycieczki trasami turystycznymi, a także zabawa przy ognisku.

Chęć wyjazdu należy zgłosić mailowo na adres: majowkanaukowa@gmial.com, podając Imię i Nazwisko, Telefon oraz od kiedy do kiedy będziecie. Szczegóły na stronie http://majowka.ksi.ii.uj.edu.pl/.

mar
29

Warsztaty z metody Monte Carlo

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

Koło Naukowe Matematyki Finansowej oraz Koło Matematyków Studentów UJ
serdecznie zapraszają na warsztaty z zastosowania metody Monte Carlo w
matematyce finansowej. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek
(31.03.2011 r.) o godzinie 16:00 w sali 0025 (laboratorium matematyki
finansowej). Zaczniemy od krótkiego wprowadzenia przygotowanego przez
dra hab. Piotra Kobaka, a następnie przejdziemy do ćwiczeń
praktycznych. Gorąco zachęcamy do przybycia!

Organizatorzy

mar
17

Konferencja Liczby-Komputery-Życie

Przypominamy, że już jutro odbędzie się I Studencka Konferencja Matematyczno-Informatyczno-Biologiczna Liczby-Komputery-Życie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie konferencji. Przypominamy, że do uczestnictwa w Konferencji potrzebna jest rejestracja.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

lut
28

Szkoła zimowa – relacja

Starsze posty &laquo

» Brak postów