sty

Szkoła Zimowa z Teorią Gier

Koło Matematyków Studentów UJ serdecznie zaprasza na kolejną edycję Szkoły Zimowej!
W tym roku wybieramy się do Korbielowa by zgłębiać tajniki teorii gier, jeździć na nartach i miło spędzać czas. Będziemy tam od 11 do 15 lutego – czyli tuż po zimowej sesji egzaminacyjnej.

W wyjeździe wezmą udział pracownicy Instytutu Matematyki, dr hab. Antoni Leon Dawidowicz, oraz dr Józef Piórek, który od wielu lat prowadzi przedmiot Teoria Gier. Jeśli zastanawiasz się nad wybraniem go w przyszłym semestrze, wyjazd zdecydowanie może pomóc Ci podjąć tę decyzję.

Wszelkie pytania dotyczące wyjazdu można wysyłać na adres: monika.pietras@student.uj.edu.pl

Koszt wyjazdu jest jeszcze nieznany (w toku starania o dofinansowanie), nie powinien jednak przekroczyć 50 zł, wliczając w to dojazd w obie strony. Wpłaty przyjmują Monika Pietras, Jakub Chłędowski oraz Kacper Łasocha, znaleźć ich można w pokoju Koła (1008).

Zapisywać należy się przy użyciu formularza http://goo.gl/forms/uMLXMu3gQW
Ważne terminy:
-do 6.02 zapisujemy się na wyjazd
-do 10.02 wpłacamy pieniądze
-11.02 wyjeżdżamy spod wydziału do Korbielowa
-wracamy 15.02 po południu

Mile widziane osoby chętne do wygłoszenia referatu, choć nie jest to konieczne do wzięcia udziału w Szkole.