paź

Quasinarium Jesienne

Koło Matematyków Studentów UJ ma niezmierną przyjemność zaprosić wszystkich studentów na coroczne Quasinarium Jesienne. W tym roku odbędzie się ono w dniach 7-11 listopada 2014, a mieszkać będziemy w schronisku młodzieżowym „Ustrzyk” znajdującym się w Ochotnicy Górnej.

Przewidujemy kilka wycieczek w góry, cowieczorne referaty oraz wspólną integrację przy grach planszowych i dźwiękach gitary. Jeśli pogoda dopisze, zorganizowane będzie także ognisko.

Harmonogram:
17-31.10 – Zapisy chętnych na wyjazd w KMS UJ, pokój 1008 (u Kacpra Łasochy, Moniki Pietras) lub mailowo (kacper.lasocha@gmail.com)
20-31.10 – uiszczanie opłat (u Kacpra Łasochy lub Moniki Pietras)
7-11.11 – WYJAZD!!!

Wyjazd planowany w piątek o 16, powrót we wtorek około południa.
Dokładny koszt wyjazdu pojawi się niebawem.

Ważne informacje:
– należy wziąć swoje własne śpiwory, lub przygotować się na dopłacenie za pościel
– najlepiej wziąć plecak, a nie np walizkę
– prosimy jak najwcześniej wpłacać pieniądze na wyjazd

Podczas wyjazdu można wygłosić referat na dowolny temat z matematyki lub informatyki. Przy zgłoszeniu należy podać temat referatu i krótki opis.