kw.

XIII Międzyuczelniana Naukowa Sesja Studencka

W dniach 30.05.-01.06.2014 r. odbędzie się XIII Międzyuczelniana Naukowa Sesja Studencka organizowana wspólnie z Kołami Naukowymi z innych krakowskich uczelni. Jeśli chcesz opowiedzieć o tym, co Cię w matematyce interesuje i wygłosić swój – być może pierwszy w życiu – referat, zgłoś się już dziś!

Zgłoszenia
Prosimy wysyłać mailem na adres kmsuj7@gmail.com z dopiskiem w temacie „[XIII Sesja]”, uwzględniając następujące informacje:
• imię i nazwisko referenta,
• uczelnia, wydział, kierunek i rok studiów,
• tytuł referatu,
• streszczenie — prosimy zwrócić uwagę, że wybór referatów zostanie dokonany właśnie na podstawie konkursu abstraktów,
• preferowany czas trwania referatu,
• numer telefonu referenta.

W tym roku program Sesji zostanie wzbogacony o kilka wykładów dla uczniów liceów. Dlatego prosimy, aby zgłoszenie zawierało również informację, czy propozycja dotyczy referatu skierowanego do studentów czy uczniów.

Uwaga: Referaty będą pogrupowane tematycznie. Wszystkich chętnych do udziału w Sesji prosimy zatem o wzięcie pod uwagę, że tym razem nie będzie możliwości wyboru terminu wystąpienia.

Termin zgłoszeń to 06.05.2014r.