«

»

gru
16

Szkoła Zimowa z Teorią Gier

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału w Szkole Zimowej z Teorią Gier, która w tym roku będzie miała miejsce w Szczyrku w dniach 11-16 lutego 2014 (przerwa semestralna).
Będziemy spali w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym Hondrasik.

Szczyrk oferuje wiele dla fanów białego szaleństwa, do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest ponad 30 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, wytyczonych na malowniczych stokach Skrzycznego, Pośredniego, Malinowa, Beskidu i innych gór otaczających miasteczko. Łączna długość tras narciarskich w Szczyrku sięga 40 km.

W tym roku, tak jak w latach ubiegłych, postanowiliśmy połączyć Szkołę Zimową z warsztatami z teorii gier. W związku z tym wieczorami będziemy wspólnie odsłuchiwać referatów (zachęcamy do zgłaszania się jako referenci; szczegóły poniżej).

Harmonogram dla uczestników wyjazdu:
• do 28.01 – zapisy chętnych na wyjazd w KMS UJ, pokój 1008 (u Justyny Ferenc, Kacpra Łasochy) lub mailowo (kacper.lasocha@gmail.com)
• 13.01-30.01 – zbieranie opłat (u Kacpra Łasochy lub Justyny Ferenc)
• 28.01-4.02 – dodatkowe zapisy w przypadku wolnych miejsc
• 11-16.02 – WYJAZD!!!!!

O cenę wyjazdu proszę pytać Zarząd KMS UJ.

Podczas wyjazdu można wygłosić referat związany z teorią gier i jej zastosowaniami. Osoby zainteresowane proszę o kontakt osobisty lub mailowy: kacper.lasocha@gmail.com (w tytule proszę podać „Szkoła Zimowa – referat”). Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, temat referatu i krótki abstrakt.