«

»

mar
25

Quasinarium Wiosenne

Serdecznie zapraszamy do udziału w tradycyjnym kołowym Quasinarium Wiosennym!!! Odbędzie się ono w Międzybrodziu Bialskim (koło Jeziora Międzybrodzkiego) w dniach 1-4 maja 2013. Będziemy mieszkali w ośrodku “Góralówka” położonym 400 metrów od brzegu jeziora.

W pobliżu ośrodka znajduje się wiele atrakcji, m.in. szlaki górskie i turystyczne, park linowy, elektrownia szczytowo-pompowa, Góra Żar, Muzeum Browaru w Żywcu, istnieje możliwość wypożyczenia kajaków, rowerów wodnych itp.

Planujemy grupowe zwiedzanie hangarów. Więcej tu http://www.glidezar.com/.

Koszt wyjazdu 40zł (noclegi), dojazd 17zł w jedną stronę (w przypadku dojazdu z większością grupy PKSem z dworca RDA o 10.50), wyżywienie we własnym zakresie.

Harmonogram dla uczestników wyjazdu:

  • 25.03-22.04 – zapisy chętnych na wyjazd i zbieranie opłat w siedzibie KMS UJ, pokój 1008 (u Justyny Ferenc, Krzysztofa Paska) lub mailowo (jjj.ferenc@gmail.com)
  • 22.04-26.04 – dodatkowe zapisy w przypadku wolnych miejsc
  • 1-4.05 – Quasinarium Wiosenne 

Gorąco zachęcamy do wygłoszenia referatu podczas wyjazdu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt osobisty lub mailowy: jjj.ferenc@gmail.com (w tytule proszę podać „Quasinarium– referat”). Przy zgłoszeniu należy podać temat referatu i krótki abstrakt. Uwaga! Referentom zapewniamy upominki 🙂