Spotkanie z Piotrem W. Cholewą

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie z ciekawym człowiekiem, jakim jest Piotr W. Cholewa, znany także jako PWC, które odbędzie się 31 maja 2012r. o godzinie 16:00 na naszym wydziale.

Doktor matematyki, działacz polskiej sceny fantasy a przede wszystkim etatowy tłumacz dzieł sir Terry’ego Pratchetta opowie o swojej pracy, Świecie Dysku i o tym, czy i jak matematyka przydaje się tłumaczowi literatury fantasy.

Spotkanie ma charakter otwartej dyskusji, na którą zapraszamy wszystkich, nie tylko studentów matematyki czy nawet Uniwersytetu Jagiellońskiego. Każda osoba będzie mieć szansę zasypać dr Piotra W. Cholewę intrygującymi i zaskakującymi pytaniami. Dla wszystkich fanów jego pracy jest to także niepowtarzalna okazja na otrzymanie autografu z dedykacją w swojej ulubionej książce.