kw.

X Międzyuczelniana Naukowa Sesja Studencka

Już w trzeci weekend maja (18-20 V) odbędzie się X Międzyuczelniana Naukowa Sesja Studencka organizowana wspólnie z Kołami Naukowymi z innych krakowskich uczelni. Jeśli chcesz opowiedzieć
o tym, co Cię w matematyce interesuje, wygłosić swój, być może pierwszy w życiu referat, którego nikt nie będzie oceniał, a który może wzbogacić Twoje CV, bądź też pomóc w otrzymaniu stypendium, a może po prostu poczuć się jak wykładowca zgłoś się już dziś!

Chętnym zapewnimy kredę, tablicę, rzutnik, przekąski oraz publiczność.

Zgłoszenia można przesyłać maila: ciesielskania@gmail.com Proszę o podanie następujących rzeczy: tytuł referatu, krótki abstrakt (wystarczą 2-3 zdania), preferowany czas trwania (najlepiej, aczkolwiek niekoniecznie 30-45 min.), imię i nazwisko oraz mail i nr telefonu, a także rok i specjalność studiów. Należy zgłaszać się najpóźniej do 27. kwietnia.