sty

Szkoła Zimowa z Teorią Gier

Serdecznie zapraszam wszystkich członków Koła na tradycyjną Szkołę zimową. W tym roku wzbogacona jest ona o warsztaty z teorii gier. W przerwie semestralnej tj 9 – 13.02.2012 jedziemy do Szczyrku do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego PTSM „Hondrasik”.Koszt noclegu to 10 zł za dobę.

Dla referentów zniżka doba tylko 8 zł.

Zapraszam amatorów białego szaleństwa (tak – ja wierzę, że będzie śnieg) oraz tych, którzy chcą jedynie pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie teorii gier. Można będzie posłuchać, a nawet wygłosić referaty.

Ważne terminy:

• do 20.01 – zapisy chętnych na wyjazd osobiście lub mailowo u Magdaleny Figurskiej (m.figurska4@gmail.com)lub Anny Ciesielskiej (ciesielskania@gmail.com)
  • 23.01 – 3.02 – uiszczanie opłat tylko i wyłącznie osobiście u Magdaleny Figurskiej

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę o szybkie zgłaszanie się.

Chętni do wygłoszenia referatu powinni zgłosić jego temat najpóźniej do 20.01.

Szczegółowy harmonogram Szkoly Zimowej z Teorią Gier podany zostanie w późniejszym terminie.

Projekt dofinansowany ze środków Fundacji Studentów i Absolwentów „Bratniak”.