sty

Wyjazd Naukowo-Szkoleniowy „Szkoła Zimowa”

Zapraszamy wszystkich na Wyjazd Naukowo-Szkoleniowy „Szkoła Zimowa”, który odbędzie się w dniach 11-17 lutego 2011 roku. W tym roku wybieramy się do Korbielowa.

Wyjazd nazywa się Naukowo-Szkoleniowym nieprzypadkowo. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wygłoszenia referatów. Mamy nadzieję na zorganizowanie grupy, która będzie pomagać przy organizacji różnego rodzaju imprez Kołowych, stąd też wyjazd będzie wyjazdem szkoleniowym.

Poszukujemy również chętnych do działalności LaTeXowej. Jest to jeden z projektów Koła na najbliższy czas. Zachęcamy więc do wzięcia ze sobą laptopa – przeprowadzimy krótkie LaTeXowe szkolenie wraz z ćwiczeniami praktycznymi.

Na wyjeździe mamy również zamiar jeździć na nartach, na pobliskim stoku.

Więcej szczegółów ogłosimy niebawem. Zapisy będą odbywać się w dniach 17-25 stycznia.