»

paź
24

Jesienny mecz piłki nożnej pracownicy-studenci

24 października 2010 roku odbył się coroczny mecz piłki nożnej pracownicy-studenci. Tym razem skorzystaliśmy z uprzejmości szkoły im. Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Lipińskiego rozgrywając mecz na tamtejszym boisku. Jak co roku stawiło się wiele osób chętnych do gry zarówno w jednej, jak i w drugiej drużynie. Mimo ferworu walki boiskowej mecz spędziliśmy w miłej atmosferze,. Dopełniała  ją wspaniała pogoda po wielu dniach niskich, październikowych temperatur.

Wielu uważa wynik tegorocznego meczu za historyczny – zwyciężyła drużyna studentów. Ostateczny bilans bramkowy, czyli 13:8, nie był jednak wynikiem osiągniętym w regulaminowym czasie gry. Wtedy to,  po 80 minutach meczu,  rywalizacja była całkowicie wyrównana i schodziliśmy z boiska z wynikiem 5:5. Należy również podkreślić, że do przerwy pracownicy wygrywali 3:2 wbijając gola „do szatni”. Jednak studenci zachowali więcej sił, a może więcej zawodników, co pozwoliło im osiągnąć niemałą przewagę w dwu dziesięciominutowych połowach dogrywki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, obiecując jednocześnie szansę na rewanż na wiosnę.