Konkurs plakatowy

Drodzy Uczestnicy Obchodów 125-lecia Koła!

Zapraszamy do udziału w konkursie plakatowym. Tematem oczywiście jest

Koło Matematyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego im. prof. Stanisława Zaremby.


  1. W konkursie udział może wziąć każdy, kto dostarczy plakat do obecnego lokalu Koła (Wydział Matematyki i Informatyki UJ, ul. Łojasiewcza 6, 30-348 Kraków, pokój 1008) do dnia 14.11.2018, tj. środa przed obchodami.
    Osoby, które przyjadą dopiero na same obchody, a chciałby również przywieźć swój plakat – prosimy o maila ze stosowna informacją – również do 14.11.2018 – na adres kmsuj7+125lat@gmail.com, abyśmy mogli przygotować miejsce na te arcydzieła.


  2. Plakat ma dotyczyć Koła, jego historii, wspomnień (nawet luźnych), może konkretnych historii, codzienności Koła, tradycji, cytatów, może być matematyczny, ale nie musi. Ograniczenia tylko naturalne – nie chcemy, aby komukolwiek było smutno, więc nie wyciągajmy na wierzch zbyt prywatnych historii, choćby nie wiem jak ciekawych.
    Stąd też informacja, że organizatorzy (którzy, gdzieś tu się niedługo ukażą i przedstawią) zastrzegają sobie prawo – jak to się teraz ładnie mówi – do subtelnego zwrócenia uwagi autorom, by po cichu zeszli ze sceny wraz z plakatem.


  3. Forma. Użyć można wszystkiego, co doprowadzi do plakatu rozmiaru przynajmniej A3, większe mile widziane. Artyzm także zostanie doceniony. Zdjęcia, wycinanki, rysunek, obraz, mieszanka wszystkiego i jeszcze kilku rzeczy są na miejscu!

  4. Prace zostaną ocenione 17.11.2018 w czasie obchodów. Jak? Jeszcze nie wiemy, to zależy od ilości zgłoszonych prac. Informacje tę podamy w czasie rozpoczęcia imprezy.

  5. Nagrody – sentymentalno-użyteczne. Postaramy się, aby nikt nie wyszedł z pustymi rękami, ale najlepszych nagrodzimy specjalnie.

  6. Konkurs odbędzie się choćby wpłynęła tylko jedna praca.

Życzymy przyjemnej i wesołej zabawy, bo to jest nasz główny cel.