Informacje dla uczestników

Rejestracja uczestników


Biuro konferencyjne znajduje się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (adres: ul. Łojasiewicza 6, Kraków).

Będzie ono otwarte w godzinach:

Rejestracja uczestników rozpocznie się w poniedziałek 8 września w godzinach otwarcia biura.

Zakwaterowanie


Uczestnicy XVII Warsztatów otrzymają zakwaterowanie w Hotelu Studenckim Nawojka (adres: ul. Reymonta 11, Kraków) od godziny 14:00 w niedzielę 7 września do godziny 12:00 w sobotę 13 września.

Wyżywienie


Śniadania będą serwowane na stołówce w Hotelu Nawojka, natomiast obiady - na stołówce na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Pierwszym posiłkiem będzie śniadanie w poniedziałek 8 września, natomiast ostatnim - śniadanie w sobotę 13 września.

Harmonogram Warsztatów


Wszystkie wykłady odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uprzejmie prosimy referentów o przybycie do sali wykładowej przynajmniej dziesięć minut przed rozpoczęciem wykładu.

Harmonogram znajduje się tutaj.

Zapraszamy również na wydarzenia kulturalne i towarzyskie. W tym roku oferujemy:

Pierwszy wieczór integracyjny odbędzie się w niedzielę 7 września o godzinie 18:00 w klubie "Żaczek" (adres: Aleja 3 Maja 5, Kraków).
Szczegóły dotyczące kolejnych wydarzeń będą dostępne w informatorze rozdawanym podczas rejestracji.

Jako organizatorzy zapewniamy tygodniowe bilety autobusowe dla uczestników. Poza tym chcielibyśmy się zorientować w liczbie osób zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniach towarzyszącym Warsztatom. Prosimy więc wszystkich uczestników o wypełnienie formularza, który znajduje się tutaj.

Dojazd


Z dworca PKP (lub PKS) należy wyjść przed Galerię Krakowską na przystanek Dworzec Główny Zachód. Następnie należy wsiąść do autobusu linii 179 i wysiąść na przystanku AGH (piąty przystanek). Potem należy cofnąć się Aleją Adama Mickiewicza i skręcić w lewo w ulicę Reymonta. Hotel Stdencki Nawojka znajduje się przy tej ulicy.

Z lotniska należy udać się na przystanek Kraków Airport T1. Należy wsiąść do autobusu linii 292 i wysiąść na przystanku AGH (dwudziesty trzeci przystanek). Potem należy cofnąć się Aleją Adama Mickiewicza i skręcić w lewo w ulicę Reymonta. Hotel Stdencki Nawojka znajduje się przy tej ulicy.

Do podróży pomiędzy Hotelem Studenckim Nawojka i Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego polecamy linię autobusową 194. Aby dostać się z hotelu do sali wykładowej prosimy udać się na przystanek AGH (adres: Aleja Adama Mickiewicza) i wysiąść na przystanku Norymberska (12 przystanek). Potem powinno kierować się w stronę Kauflandu i iść wzdłuż budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Wydział Matematyki i Informatyki mieści się w żółtym budynku za nim. Aby wrócić do hotelu należy wsiąść na przystanku Norymberska i wysiąść na przystanku Czarnowiejska (12 przystanek). Należy wrócić na Aleję Adama Mickiewicza, przejść obok głównego budynku AGH i skręcić w ul. Reymonta, przy której znajduje się hotel. Drogę można skrócić przechodząc przez miasteczko studenckie AGH.