O Warsztatch

Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków

Nazwa brzmi bardzo poważnie, jednak nie bój się Studencie! To wydarzenie jest dla Ciebie od pierwszych uśmiechów na rejestracji po ostatni dźwięk kruszącej się kredy. Nie martwcie się też angielskim. Dacie radę. W razie czego będą inni Polacy i na pewno Wam podpowiedzą.

Co będziemy robić?

Jest to czas dla nas - studentów z pasją matematyka we krwi. Codziennie będziemy się wsłuchiwać w referaty kolegów i koleżanek. Będą one przeplatane wykładami zaproszonych gości, którzy lubią na takich wydarzeniach prezentować jeszcze nieopublikowane wyniki. Ale! Toż to Warsztaty! Pojawią się także sesje problemowe, których prowadzenie należy do gości i opiekunów naukowych. Może się tam zdarzyć wszystko, bo to wszystko zależy od Twoich chęci. Jednego dnia czeka nas także sesja posterowa n

Naprawdę będziemy się tylko uczyć?

Jest to nasz główny cel - nauka, wymiana myśli i nawiązanie naukowych kontaktów. Nie możemy zapomnieć jednak o kontaktach towarzyskich. W tym celu czeka nas kilka różnego rodzaju wyjść integracyjnych. Różnie bywa w różnych edycjach. Przykładowe wyjścia to kręgle, kino, zwiedzanie Krakowa, grill, paintball i wszystko co tylko może przyjść do głowy tegorocznym organizatorom.

Co radzimy przybywającym?

Weź ze sobą znajomych - w ekipie weselej zarówno w podróży jak i na miejscu. Spróbuj się z referatem lub plakatem, jesteśmy tutaj po to by uczyć się wzajemnie od siebie.

Zapraszamy serdecznie - będzie wspaniale. Jeśli masz pytania możesz do nas zawsze napisać: kmsuj7@gmail.com